Skup Laptopów oraz tabletów!

Warszawa Górczewska 62/64

Regulamin

Jak to działa?

Zasady działania serwisu są bardzo proste. Przekonaj się, jak w kilku krokach możesz zarobić na starym, nieużywanym sprzęcie elektronicznym:

  1. Sprawdź producenta i model komputera/tabletu który chcesz sprzedać. Zazwyczaj te informacje są podane na obudowie lub na dole laptopa. Wpisz nazwę i model w naszą wyszukiwarkę.

  2. System zada Ci kilka pytań dotyczących stanu laptopa/tabletu. Odpowiedz na nie – pomoże to dokonać rzetelnej wyceny sprzętu. Na ich podstawie wyliczona zostanie proponowana cena za sprzęt.

  3. Jeżeli akceptujesz cenę kliknij przycisk SPRZEDAJ. System przyjmie Twoje zgłoszenie. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące wyceny, możesz się z nami skontaktować.

  4. Przygotuj laptopa/tablet do transportu. Pamiętaj, że jest to delikatne urządzenie, więc trzeba je odpowiednio zabezpieczyć, by nie uległo zniszczeniu. Całość powinna się znaleźć w twardym opakowaniu. Notebook nie może też swobodnie przemieszczać się w pudełku, bo może to spowodować jego uszkodzenie. Wszystkie przesyłki są dodatkowo ubezpieczane.

  5. Zamów kuriera na nasz koszt. Odbierze on przesyłkę o wyznaczonej porze i dostarczy do siedziby PC-DATA w Warszawie.

  6. Daj nam 7 dni na sprawdzenie sprzętu. Nasi technicy porównają stan komputera/tabletu z podanym przez Ciebie opisem. Jeżeli wszystko będzie się zgadzało, wykonamy przelew na wskazane konto.

  7. Pieniądze wpłyną do Ciebie w tym samym dniu lub w następnym (w zależności od banku, przelewy międzynarodowe trwają dłużej). Możesz zacząć myśleć o zakupie nowego sprzętu. Twój stary laptop/tablet zostanie wyczyszczony z danych, zmodernizowany i będzie nadal pracował.

Szybko i bezproblemowo – w przeciągu 7 dni od zgłoszenia na naszej stronie możesz zamienić swój stary sprzęt na pieniądze na koncie! Przekonaj się dlaczego warto!

Nie szastaj pieniędzmi! Bądź EKO. Skupujemy używany sprzęt!

Ekologia

Wiesz ile sprzętu elektronicznego zalega na wysypiskach, szkodząc środowisku? Duża jego część nadaje się jeszcze do użytku! Jeżeli nie chcesz zaśmiecać przyrody, nie wyrzucaj swojego laptopa. Sprzedaj go z zyskiem na www.ratujlaptopa.pl i pozwól by służył innym! Bądź eko!

Bezpieczeństwo

Boisz się, że zostaniesz oszukany sprzedając laptopa przez Internet? Zaufaj nam, jesteśmy serwisem komputerowym z wieloletnim doświadczeniem. U nas możesz liczyć na rzetelną wycenę, bo znamy się na tym co robimy i na bieżąco śledzimy ceny sprzętu. Jesteśmy zarejestrowaną firmą i działamy legalnie!

Wygoda

Nie masz czasu na wystawianie starego laptopa na aukcjach internetowych i szukanie na niego kupca? Już nie musisz. Sprzedaj nam swój stary sprzęt, odbierz pieniądze i przestań się martwić. Wystarczy jedna transakcja i problem z głowy! Możesz zarobić na swoim starym sprzęcie nie ruszając się z fotela.

Jako wszechstronny serwis komputerowy, zajmujemy się także naprawą wszystkich typów sprzętu komputerowego. Odwiedź inne nasze serwisy!