Skup Laptopów oraz tabletów!

Warszawa Górczewska 62/64

Regulamin

O nas

PC-DATA jest profesjonalnym serwisem specjalizującym się w naprawach laptopów i tabletów. Zajmujemy się usuwaniem usterek w uszkodzonym sprzęcie komputerowym, profesjonalnym odzyskiwaniem danych oraz uruchamianiem zalanych notebooków. Oferujemy także pogotowie komputerowe, działające non-stop, przez 7 dni w tygodniu, na terenie Warszawy i okolic. Działamy na rynku od wielu lat, co daje gwarancję wysokich standardów obsługi klienta i pewność, że usługi zostaną wykonane rzetelnie.

Naszym najnowszym projektem jest strona www.skupujemyTO.pl, gdzie można sprzedać stary, nieużywany sprzęt komputerowy. Zostanie on wyceniony na podstawie stanu i cen rynkowych, sprawdzony, a następnie wyczyszczony z danych przez naszych serwisantów. Sprawny sprzęt przeznaczony jest do dalszej odsprzedaży (dzięki temu działające podzespoły są nadal wykorzystywane i nie obciążają środowiska), a uszkodzony rozkładamy na części wykorzystywane w serwisie lub utylizujemy zgodnie z prawem. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm, chcących pozbyć się poleasingowych notebooków.

Dzięki serwisowi www.skupujemyTO.pl sprzedaż sprzętu komputerowego jest prosta i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy tylko zgłosić się na naszej stronie - resztą zajmujemy się my. Dla klientów to najłatwiejsza metoda pozbycia się starego komputera lub tabletu i… zarobienia na nim! To także nasz wkład w ekologię, bo dzięki takim działaniom można zmniejszyć zużycie nowego sprzętu i podzespołów, wykorzystując te, które są jeszcze sprawne.

Nie szastaj pieniędzmi! Bądź EKO. Skupujemy używany sprzęt!

Ekologia

Wiesz ile sprzętu elektronicznego zalega na wysypiskach, szkodząc środowisku? Duża jego część nadaje się jeszcze do użytku! Jeżeli nie chcesz zaśmiecać przyrody, nie wyrzucaj swojego laptopa. Sprzedaj go z zyskiem na www.ratujlaptopa.pl i pozwól by służył innym! Bądź eko!

Bezpieczeństwo

Boisz się, że zostaniesz oszukany sprzedając laptopa przez Internet? Zaufaj nam, jesteśmy serwisem komputerowym z wieloletnim doświadczeniem. U nas możesz liczyć na rzetelną wycenę, bo znamy się na tym co robimy i na bieżąco śledzimy ceny sprzętu. Jesteśmy zarejestrowaną firmą i działamy legalnie!

Wygoda

Nie masz czasu na wystawianie starego laptopa na aukcjach internetowych i szukanie na niego kupca? Już nie musisz. Sprzedaj nam swój stary sprzęt, odbierz pieniądze i przestań się martwić. Wystarczy jedna transakcja i problem z głowy! Możesz zarobić na swoim starym sprzęcie nie ruszając się z fotela.

Jako wszechstronny serwis komputerowy, zajmujemy się także naprawą wszystkich typów sprzętu komputerowego. Odwiedź inne nasze serwisy!