Skup Laptopów oraz tabletów!

Warszawa Górczewska 62/64

Regulamin

Pomoc

Dlaczego warto sprzedać komputer/tablet na www.skupujemyTO.pl?

Z trzech powodów:

  1. Po pierwsze: pozbywasz się starego sprzętu nie ruszając się z fotela. Nie musisz robić zdjęć, wystawiać aukcji, odpowiadać na pytania użytkowników. Zgłaszasz, wysyłasz i dostajesz pieniądze.

  2. Po drugie: masz pewność, że transakcja jest bezpieczna, a Twój sprzęt zostanie wyceniony rzetelnie, zgodnie z cenami rynkowymi.

  3. Po trzecie: szybko otrzymujesz gotówkę. Cała transakcja od zgłoszenia do przelania pieniędzy na Twoje konto nie trwa zazwyczaj dłużej niż 7 dni.

Skąd mam wiedzieć jaki mam model laptopa/tabletu i markę?

Większość laptopów/tabletów posiada logo producenta oraz markę podane na obudowie (sprawdź również od spodu). Jeżeli nie możesz znaleźć modelu, zajrzyj na stronę producenta. Tam z pewnością znajdziesz swój sprzęt i dowiesz się jaki to model.

Pomyliłem się wpisując model, co zrobić?

Jeżeli nie zatwierdziłeś transakcji klikając na SPRZEDAJ, wróć do początku wyceny. Jeżeli już zatwierdziłeś transakcję i wysłałeś przedmiot poczekaj na kontakt z naszej strony. Gdy Twój stary laptop/tablet trafi do serwisu z pewnością zorientujemy się w pomyłce i skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny sprzętu który nam wysłałeś.

Skąd mam wiedzieć jaki mam procesor i dysk w laptopie?

Informacje te znajdziesz we właściwościach systemu.

Windows XP, Windows 7: Kliknij prawym przyciskiem Mój komputer/ Komputer i wybierz właściwości. Wszystkie informacje są tam podane.

Windows 8: Kliknij Ten komputer, a następnie wybierz z menu komputer i właściwości.

Czy taka sprzedaż jest bezpieczna?

Tak. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która od lat funkcjonuje na rynku. Zawsze możesz skontaktować się z nami – wyjaśnimy wątpliwości i odpowiemy na Twoje pytania.

Co się stanie w moimi danymi na dysku?

Wszystkie dane są usuwane przez profesjonalistów, a niektóre podzespoły (np. dyski twarde, karty) są wymieniane. Nie ma obawy, że cokolwiek dostanie się w obce ręce.

Po co wam te komputery/tablety?

Jesteśmy serwisem komputerowym, więc naprawiamy je i sprzedajemy dalej lub rozbieramy na części, które wykorzystujemy w naszej codziennej działalności.

Chcę odstąpić od sprzedaży, co zrobić?

Jeżeli sprzęt nie został wysłany nie musisz robić nic – zgłoszenie zostanie automatycznie anulowane po upływie 2 tygodni. Jeżeli już wysłałeś sprzęt nie ma możliwości odstąpienia od umowy. Skontaktuj się z nami i opisz sytuację, spróbujemy znaleźć rozwiązanie.

Ile będę czekać na pieniądze?

Większość transakcji realizujemy do 7 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach ten czas może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o tym.

Minął tydzień a wciąż nie mam pieniędzy na koncie, dlaczego?

Najczęstszą przyczyną jest błąd w podanym numerze konta – nie możemy wówczas przelać należności. Sprawdź czy poprawnie podałeś numer konta i skontaktuj się z nami. Czasami opóźnienie wynika z dużej ilości sprzętu jaki otrzymujemy – nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich laptopów/tabletów w trakcie 7 dni. W takich sytuacjach staramy się zawsze informować klientów mailem o przedłużeniu terminu.

Nie szastaj pieniędzmi! Bądź EKO. Skupujemy używany sprzęt!

Ekologia

Wiesz ile sprzętu elektronicznego zalega na wysypiskach, szkodząc środowisku? Duża jego część nadaje się jeszcze do użytku! Jeżeli nie chcesz zaśmiecać przyrody, nie wyrzucaj swojego laptopa. Sprzedaj go z zyskiem na www.ratujlaptopa.pl i pozwól by służył innym! Bądź eko!

Bezpieczeństwo

Boisz się, że zostaniesz oszukany sprzedając laptopa przez Internet? Zaufaj nam, jesteśmy serwisem komputerowym z wieloletnim doświadczeniem. U nas możesz liczyć na rzetelną wycenę, bo znamy się na tym co robimy i na bieżąco śledzimy ceny sprzętu. Jesteśmy zarejestrowaną firmą i działamy legalnie!

Wygoda

Nie masz czasu na wystawianie starego laptopa na aukcjach internetowych i szukanie na niego kupca? Już nie musisz. Sprzedaj nam swój stary sprzęt, odbierz pieniądze i przestań się martwić. Wystarczy jedna transakcja i problem z głowy! Możesz zarobić na swoim starym sprzęcie nie ruszając się z fotela.

Jako wszechstronny serwis komputerowy, zajmujemy się także naprawą wszystkich typów sprzętu komputerowego. Odwiedź inne nasze serwisy!