Skup Laptopów oraz tabletów!

Warszawa Górczewska 62/64

Regulamin

Regulamin

Firma PC-Data nie wydaje duplikatów rewersu i nie odpowiada za ewentualne skutki zagubienia rewersu.

Firma PC-Data nie bierze odpowiedzialności za utratę danych lub oprogramowania podczas wykonywania czynności serwisowych.

Firma PC-Data nie jest zobowiązana do utworzenia kopii zapasowej lub do odtwarzania oryginalnej zawartości dysku po naprawie chyba, że protokół stanowi innaczej.

Sprzęt zostanie zdiagnozowany tylko pod kątem usterki podanej przez klienta.

Czas naprawy gwarancyjnej wynosi do 14 dni roboczych od daty dostarczenia sprzętu do serwisu. W przypadku konieczności wymiany części nie będących w powszechnej sprzedaży termin może ulec zmianie.

Wycena napraw sprzętu dostarczonego do serwisu jest bezpłatna. Koszt szczegółolwej diagnozy sprzętu to 80zł brutto. W przypadku rezygnacji z naprawy na którą klient wyraził zgodę z przyczyn wiadomych tylko dla siebie, Klient jest obciążony kosztem 80 zł brutto.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za legalność oprogramowania na komputerze klienta.

Podczas naprawy płyt głównych w laptopach ich stan może ulec pogorszeniu w około 10% przypadków i PC-Data nie ponosi za to odpowiedzialności. Jest to wynikiem procesu technologicznego naprawy.

Naprawy płyt głównych w laptopach wykonywane są bez uprzedniej konsultacji z Klientem do kwoty 350zł brutto.

Klient zobowiązany jest do odebrania sprzętu w ciągu 60 dni licząc od dnia poinformowania o zakończeniu naprawy. Po tym okresie sprzęt bedzie naliczana opłata 6zł brutto za każdy dzień przechowywania.

Nieodebranie sprzętu przez Klienta, przez okres 3 miesięcy od dnia zawiadomienia, oznacza, iż Klient z własnej woli wyzbył się własności sprzętu jako rzeczy ruchomej, poprzez jej porzucenie w rozumieniu art. 180 Kodeksu cywilnego. Własność porzuconego sprzętu (niczyjej rzeczy ruchomej), na podstawie art. 181 Kodeksu cywilnego, nabywa przez jego objęcie w posiadanie samoistne firma pc-data.

Nie szastaj pieniędzmi! Bądź EKO. Skupujemy używany sprzęt!

Ekologia

Wiesz ile sprzętu elektronicznego zalega na wysypiskach, szkodząc środowisku? Duża jego część nadaje się jeszcze do użytku! Jeżeli nie chcesz zaśmiecać przyrody, nie wyrzucaj swojego laptopa. Sprzedaj go z zyskiem na www.ratujlaptopa.pl i pozwól by służył innym! Bądź eko!

Bezpieczeństwo

Boisz się, że zostaniesz oszukany sprzedając laptopa przez Internet? Zaufaj nam, jesteśmy serwisem komputerowym z wieloletnim doświadczeniem. U nas możesz liczyć na rzetelną wycenę, bo znamy się na tym co robimy i na bieżąco śledzimy ceny sprzętu. Jesteśmy zarejestrowaną firmą i działamy legalnie!

Wygoda

Nie masz czasu na wystawianie starego laptopa na aukcjach internetowych i szukanie na niego kupca? Już nie musisz. Sprzedaj nam swój stary sprzęt, odbierz pieniądze i przestań się martwić. Wystarczy jedna transakcja i problem z głowy! Możesz zarobić na swoim starym sprzęcie nie ruszając się z fotela.

Jako wszechstronny serwis komputerowy, zajmujemy się także naprawą wszystkich typów sprzętu komputerowego. Odwiedź inne nasze serwisy!