Skup Laptopów oraz tabletów!

Warszawa Górczewska 62/64

Regulamin

Wykup sprzętu poleasingowego

Oferta PC-DATA skierowana jest również do firm, które korzystają ze sprzętu komputerowego w ramach leasingu. Oferujemy wykup niepotrzebnego sprzętu poleasingowego (laptopów i tabletów), bez względu na ich stan. Gwarantujemy uczciwe ceny rynkowe oraz szybkie sprawdzenie sprzętu i wypłatę należności.

Dlaczego warto sprzedać sprzęt na www.skupujemyTO.pl?

  • Nie magazynuj starych gratów w firmie. Szybko i bezproblemowo możesz pozbyć się zbędnego sprzętu komputerowego i tabletów. Przyjmiemy każdą ilość laptopów od jednego klienta, bez żadnych ograniczeń ilościowych.

  • Bądź odpowiedzialny społecznie. Zatroszcz się o środowisko naturalne w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Sprzedając swój stary laptop lub tablet dajesz nam możliwość ponownego wykorzystania ich komponentów, a tym samym troszczysz się o przyrodę (sprawny sprzęt nie ląduje na wysypisku). Jeżeli kupiony przez nas laptop lub tablet będzie wymagał utylizacji, zrobimy to zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Wybierz bezpieczeństwo danych. Każdy z poleasingowych komputerów/tabletów trafia do naszych specjalistów, którzy dbają o usunięcie znajdujących się na nim danych oraz modernizują go pod kątem sprzedaży lub rozkładają na części, wykorzystywane na potrzeby serwisu.

Oferujemy także możliwość zakupu sprawdzonego, w 100% sprawnego sprzętu poleasingowego z gwarancją i przeinstalowanym systemem operacyjnym. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej!

Nie szastaj pieniędzmi! Bądź EKO. Skupujemy używany sprzęt!

Ekologia

Wiesz ile sprzętu elektronicznego zalega na wysypiskach, szkodząc środowisku? Duża jego część nadaje się jeszcze do użytku! Jeżeli nie chcesz zaśmiecać przyrody, nie wyrzucaj swojego laptopa. Sprzedaj go z zyskiem na www.ratujlaptopa.pl i pozwól by służył innym! Bądź eko!

Bezpieczeństwo

Boisz się, że zostaniesz oszukany sprzedając laptopa przez Internet? Zaufaj nam, jesteśmy serwisem komputerowym z wieloletnim doświadczeniem. U nas możesz liczyć na rzetelną wycenę, bo znamy się na tym co robimy i na bieżąco śledzimy ceny sprzętu. Jesteśmy zarejestrowaną firmą i działamy legalnie!

Wygoda

Nie masz czasu na wystawianie starego laptopa na aukcjach internetowych i szukanie na niego kupca? Już nie musisz. Sprzedaj nam swój stary sprzęt, odbierz pieniądze i przestań się martwić. Wystarczy jedna transakcja i problem z głowy! Możesz zarobić na swoim starym sprzęcie nie ruszając się z fotela.

Jako wszechstronny serwis komputerowy, zajmujemy się także naprawą wszystkich typów sprzętu komputerowego. Odwiedź inne nasze serwisy!